| simona120 a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de un coleg de clasa..si el da semne ca m-ar place dar nu sunt sigura.el nu a mai avut nicio relatie..Cum sa aflu daca chiar ma place? Cum sa-l cuceresc?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Poti afla din comportamentul lui.
Daca:
-iti zmbeste.
-iti face complimente.
-sta mai mult in prejma ta decat in preajma celorlalte fete.
-te priveste mai mult decat pe celelalte fete.
Cam astea sunt semnele.
Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi ieșiți și voi la un suc, nu?
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Prin sarmul si inteligenta ta poti rezolva problemele care te framanta. Este adevarat ca-ti mai trebuie si putina viclenie. Din pacate, se vede ca nu colaborezi deloc cu mama ta, ea fiind prima persoana in masura sa te ajute in astfel de probleme.

| stronzzo a răspuns:

Depinde cati ani ai, aici este vb de categori daca esti sub 17 e groaza daca esti peste 17 te pot ajuta....deci?