| CEA a întrebat:

Cred ca-mi place de colegul meu de banca...E super dragut,cel mai dragut din clasa insa eu am prieten de doua luni pe care il iubesc nespus de mult...E totusi ciudat ca impartim tot,ne tachinam,de jucam,ne luam in brate si colegii ne-au intrebat daca suntem impreuna,,bineinteles ca noi ne-am mirat, doar imi place de el cum pot scapa de sentimentul asta prostesc?!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trezeste-te si clarifica-ti sentimentele.

| Urpaniel a răspuns:

Dacă îl iubeai pe prietenul tău actual nu te îndrăgosteai de coleg, deci simplu, alege colegu'.

| GabrielCIG a răspuns:

1. cum poti spune ca iti iubesti prietenul nespus de mult daca simti ca iti place si de alt baiat?
2. poti scapa de sentimentul ala decat daca reusesti sa te gandesti la prietenul tau si la ce simti tu pentru el /el pentru tine