| Bran_Alex_1984 a întrebat:

Cred ca o sa vi se para cam ciudataintrebarea, dar am o prietena care sta in sinesti ialomita iar eu stau in bucuresti. Iar mama ei nu vrea sa o aduca in bucuresti sa ne intalnim... Vreun sfat? Eu am 14 ani ea are 15. Funda!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E prea mica pentru a merge in alta localitate sa cunoasca un baiat. Mai asteptati macar 2 ani, e rusinos la varsta ei sa propuna asa ceva parintilor. N-o umili impunandu-i asa ceva, e inca un copil, nu trebuie sa inghita de acum umilinte de genul asta, daca o placi, las-o sa mai creasca si reluati povestea peste vreo 2 ani.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Imi pare rau ca-ti zic, dar n-o sa tina relatia voastra. Daca nu poate sa mearga cu trenul la tine, n-aveti sanse...si asa, ar fi fost un calvar si ar fi aparut multe probleme de gelozie si nu numai.

| grab a răspuns:

Du-te tu acolo cu un microbuz care merge la Buzau. te costa decent, si gestul e mare! happy