| catwomen2004 a întrebat:

Cred ca sunt insarcinata, omit aproape incontinuu, ac pipi des, ma doare burta, m-am ingrasat, mi se umfla picioarele, ma impinge ceva in burta. Am facut sex cu iubitul, am 15 ani si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Cand ai facut sex cu iubitul? Pentru a simti miscarile copilului sunt necesare cateva luni bune de sarcina. Urinarea frecventa apare in ultimele luni de sarcina, cand burtica apasa pe vezica. in timp ce varsaturile apar in primele luni de sarcina. Burta nu ar avea de ce sa te doara.

Cel mai probabil e totul doar in mintea ta si fizic ai doar o infectie urinara/indigestie.

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Impusca-te

| Gafar_Merdan_1968 a răspuns:

Un test de sarcina ajuta. Poti vb cu mama ta. Daca nu cu o prietena apropiata.Iti recomand sa afli daca iubitul tau ar recunoaste daca este tatal copilului.Sarcina usoara daca este cazul! Legat de scoala... daca ai un diriginte bun poți discuta si cu el.

| Bilbaobbilb a răspuns:

Cand a-ti făcut ultima data v-ați protejat? Cand trebuie sa-ti vina menstruația?

| Liliana_Nichifor_1945 a răspuns:

Esti prea mica pentru sex! lasa-te fetitoo