| NobodyCanSeeMe a întrebat:

Cred ca sunt pedofil. Adica imi plac fetele fara sanii fara fund si mici de statura. Cam alea de 12-13 ani.
Eu am 17 si nu imi plac fetele de varsta mea.
Ce ma pot face?
Exista tratament?
Vreau rasp serioase

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca esti pedofil ci mai degraba nu ai experimentat inca o relatie, sau iti plac fetele fara forme, sau nu te-ai maturizat suficient si atunci te atrag copilele ca va intelegeti mai bine.
Si dupa mine cand am avut 12 13 ani au umblat baieti de 16 17, in fond sunt 3 4 ani diferenta si eram copii.

7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu te grabi sa te consideri pedofil, ca nu cumva, cand ti-or sari colegii de celula pe tine de pe patul de sus, (e metoda obisnuita de omorare a pedofililor, daca se hotarasc ca trebuie sa mearga pana acolo), sa nu iti treaca prin cap ca nici nu erai pedofil, la inceput. Iti plac femeile fara forme, si o multime de femei fara forme de varsta eligibila te asteapta.

| SG1995 a răspuns:

Da recomand un psihiatru.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa iti faci o iubita care are cel putin 14 ani si buletin.

| HazelEyes77 a răspuns:

Aici nu e vorba de pedofilie ...nu e ca si cum ai avea 30-40 de ani si te tenteaza sa seduci o copila. Tie iti plac probabil fetele care sunt slabute, minione si fara forme proeminente -te inteleg perfect si eu sunt atrasa tot de genul asta de fete. Nu toti se dau in vant dupa sanii supradimensionati sau un fund ca a lui Minaj. Unora le plac siluetele silfide, cu aspect finut si delicat. Cred ca gasesti si fete un pic mai mari de varsta dar cu un fizic pe placul tu. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pedofil daca te atrag copii mici sub 8 ani, care nu sunt in pubertate(adolescenti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc un pedofil si el se crede cel mai normal om. Deci stai linistit, daca esti constient ca asta ar putea sa fie o problema, mai mult ca sigur nu ai nimic, doar hormoni aiurea

| IoanaRoman09 a răspuns:

Cred ca exagerezi cand zici pedofil...mai ai mult de lucrat pana sa ajungi in stadiul asta rolling on the floor