| anonim_5928 a întrebat:

Crede-ti ca un baiat ma place? De la un timp vorbeste cu mine pe mess, prin mesaje, la telefon.Cand venim din pauze se pune in locul meu si ma tine in brate pana vine profesorul, si de multe ori l-am prins in ore uitandu-se la mine.
E foarte dragut si chiar il plac(E blon cu ochi albastri)-cand nu am cu cine sa merg acasa de la scoala ma conduce- dar nu stiu cum sa ii spun ca il plac.
va rog frumos sa ma >ajutatibig grin

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Eu sunt foarte singura ca si-a dat seamahappy oricum arata-i prin semne mici ca il placi... i-al de mana sau lasa-i un pupic pe obraz
happy ceva de genu hmmm sigur nu se va supara :p
spre din toata inmima ca relatia asta o sa mearga si o sa fiti fericiti te pupic :*

2 răspunsuri:
| LolLzz a răspuns:

Sunt baiat deci stiu cum este...deci daca e cum zici tu inseamna ca ii place si nu astepta sa iti zica asta ca dureaza...baietii sunt mai rusinosi ca fetele laughing eu tias zice sa mai spuneti o gluma, ceva de genu dar nu fi prea directa laughing

| diidii a răspuns:

Din cate spui nu sunteti departe de a fi impreunahee hee
Tineti-o tot asa si sper cao sa avet o relatie frumoasa.
Nu cred ca este nevoie sa ii spui ca il placi deoarece el si-a dat seama mai mult ca sigur din comportamentul tau.
Succes :*!