| Acadeeeaa a întrebat:

Credeam ca a inceput sa tina la mine.Ne-am cunoscut luna trecuta. Tot vorbeam pe mess cu " iubii te iubesc." si tot felul de dulcegarii. Vorbeam si serios cand era ceva de povestit, un sfat ceva.De multe ori cadeam de comun acord. La liceu ne mai tachinam. Ma ciufulealaughing. Ne luam in brate.Chestii din astea.
Aseara l-am intrebat daca el chiar ma iubeste, sau e vrajeala pe mess.Si mi-a raspuns ca " e vrajeala pe mess".sadTin la el.Nu stiu. Oare a zis asa? Sau chiar ma place? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| d3nyp3ny a răspuns:

Isi bate joc de tine.Mai bine l-ai lasa in... lui. Uita-l>Nu ai de ce sa te amagasesti pentru un nimic! Funda?

| Gabryela96 a răspuns:

Uite intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine sau daca a simtit vre o data ceva... daca iti va raspuns ca (da) atun4 te iubeste, iar daca( poate) atun4 te place, iar daca spune ca ( nu )atun4 nu te place, nu te iubeste si nici nu te-a iubit. Bafta!

| iarina15 a răspuns:

Vrajeala tipica baietilor din ziua de azi.

Lasa-l in pace, nu-l mai baga in seama ignora-l complet, nu merita nici macar un "buna".

| Piticot25 a răspuns:

Avand in vedere ca acum baietii sunt mult mai orgoliosi e posibil sa iti fi spus asa doar pentru ca ii e rusine sa recunoasca de fapt ce simte. Ceva asemanator am patit si eu, dar am continuat sa vorbim cu speranta ca poate la un moment dat va iesi ceva. Sper bucuria mea asa a fost. Acum trebuie sa te gandesti bine daca merita osteneala sau nu. Pupici si bafta!