| Whitesnake99 a întrebat:

Credeti ca am sanse sa imi intalnesc dragostea vietii in conditiile in care sufar de niste afectiuni psihice, nu am job fiindca nu pot lucra, nu am masina, nu am voie sa conduc, nu am casa mea, nu am avut niciodata o prietena si mai sunt si virgin la 25 de ani?

43 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mindfulness a răspuns (pentru Gambler92):

Nici eu nu am nimic laughing dar macar putea sa răspundă

Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns (pentru abcdefg100):

Ești și tu aromantic, ca și mine? Suntem de-o vârstă și ziceai că n-ai fost îndrăgostit niciodată.

| abcdefg100 a răspuns (pentru ALM2000RO):

Posibil. Am vazut in descrierea ta aromantic si asexual. Mi-au placut fete in adolescenta, simteam ceva acolo, deci aromantic nu cred, dar de la placut la indragosteala e distanta mare. Totusi de la 14-15 ani unde probabil jucau hormonii un rol imens, nu mi-a mai placut de nimeni. Sexul in schimb nu imi place. Am refuzat multe fete. Nici nu imi displace, dar de multe ori prefer sa nu o fac. Sunt borderline aromantic si borderline asexual probabil. Simt 10% din cat simte un om obisnuit.

Răspuns utilizator avertizat
| Mindfulness a răspuns (pentru Gambler92):

Nu la Moby Dick mă refeream ci la fete plinuțe

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefg100 a răspuns (pentru Gambler92):

Caterinca si tu. Daca eram virgin poate erai amuzant.

Răspuns utilizator avertizat