| DarkusEyes13 a întrebat:

Credeti ca ar fi un moment bun ca in noaptea de anult nou sa fac dragoste pentru prima data cu iubita mea care (ea a avut mult mai multe relatii ca mine si e mai experimentata decat mine care eu nu am facut-o niciodata) deci astept raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Poate sa fie zi, noapte, Paste, Craciun, An nou, atat timp cat va puneti amandoi de acord in a face dragoste, va puteti crea propriul vostru moment "bun".

4 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Sunt de acord cu MidnightR

| LonlyWolf a răspuns:

Daca te simnti bine nu conteaza ca e anul nou sau vreo sarbatoare! fa-o cat de mult poti! daca o faci dupa 12 noaptea asa o sa o tii tot anul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea pricep de ce ne intrebi pe noi, ca nu noi o sa fim acolo

Răspuns utilizator avertizat