| xFaith a întrebat:

Credeti ca ar fi un motiv de ingrijorare pentru faptul ca fosta prietena a iubitului meu l-a sunat astazi sa-i spuna la multi ani?
Fetelor, va rog. ce credeti?
[ vreau sa spun ca eu sunt mai geloasa de fel. ]

Răspuns Câştigător
| DryLeaf a răspuns:

Daca a fost doar atat, nu cred ca ai avea motive de a fi geloasa.
Adica... daca il suna o data pe an, si atunci de ziua lui... nu cred ca ar fi un motiv de ingrijorare. happy

5 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Nu cred că ai motive să fii geloasă pe chestia asta. Dacă a fost un simplu "la mulţi ani" nu ai de ce să-ţi faci griji deşi dacă aş fi în locul tău şi eu aş fi geloasă laughing Că şi eu de felul meu sunt foarte geloasă laughing

| DeeaMarry a răspuns:

Depinde... Daca fata respectiva ii era amica si inainte sau au ramas amici dupa ce s-au despartit, nu vad nimic rau in asta.
In legatura cu gelozia: Gandeste-te la prietenul tau. Ai incredere in el? Atunci nu ai motive de ingrijorare. Nu ai incredere in el? Aici e o problema la care trebuie sa meditezi, pentru ca o relatie se bazeaza pe incredere!

| anamaria0974 a răspuns:

Daca l-a sunat sa-i zica decat atat nu cred ca ai motive de ingrijorare si uite un sfat nu ii arata lui ca esti geloasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asta si vrea fosta, sa te faca gelosa, mai ales daca inainte ati fost prietene sau daca va cunoasteti! vrea doar sa para interesanta... nu cred ca ai motive de ingrijorarebatting eyelashes

| cretzulinaC a răspuns:

Poate asta si vrea fosta sa te faca geloasa... mai ales daca ati fost prietene sau daca va cun! Vrea doar sa para interesanta :-|
nu cred ca ai motive sa te ingrijorezibatting eyelashes