| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Credeti ca atunci cand iubim trebuie sa facem compromisuri(orice trebuie pentru ca relatia sa mearga)sau sa gandim si daca nu ne convine sa ne despartim?

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Sa gandesti si daca nu iti convine sa te desparti ( tu intrebi asta zilnic, aici pe site, deci banuiesc ca nu esti chiar in pragul nirvanei ).

| Uilula a răspuns:

Eu aleg ca daca nu ne convine sa ne despartim si sa gandim inainte sau sa nu ajungem sa ne schimbam radical pentru o persoana pe care o iubim deci raspunsul meu e foarte clar ca trebuie sa gandim si daca nu ne convine sa ne despartim
tu ce ai face?
funda?