| NatureSelf a întrebat:

Credeti ca daca dragostea e asa mare in cat deja numai ai limite de imaginati, se termina cu bine? e atat de mare dragostea in cat parca inoti in ea, si o respiri, credeti ca poate sa tina pana la sfarsit?

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Dragostea nu poate tine la nesfarsit dar iubeste-l pe cel de langa tine cu toata inima si sufletul si daruieste ca sa primesti inapoi insutit

| doc69 a răspuns:

Niciodata nu poti sa stii cat tine dar apreciaza ceea ce ai acum pentru ca este o stare superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un citat intr-un film si mi se pare ca e pe baza a ceea ce intrebi tu. " O poveste de dragoste nu are un final fericit, o poveste de dragoste nu are final."

| DeathinVoGue a răspuns:

Daca e dragoste adevarata si amandoi sunteti constienti de asta nu va poate sta nimic in calewinking