| ClassyMadafaca a întrebat:

Credeti ca daca-i ofer flori fetei pe care o plac o s-o fac sa zambeasca? Voi fetelor cum ati reactionasi cum v-ati simti?

6 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Da,o sa vrea sa v-o trageti, garantat!

| abNb a răspuns:

Ofera flori, e cel mai nobil gest pe care il poti face... ai putea totusi sa mergi cu pletele blonde in vant, pe un cal aramiu si cu platosa argintie, dar e mare probabilitatea sa intri la spitalul 9.

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Dacă vrei să zâmbească garantat, oferă-i o bancnotă de 100 de euro.

Ce te încurci cu florile?

| MistretulPufos a răspuns (pentru ALLiNNaMiRRaBella):

Prea putin laughing daca vrea mai mult decat un zambet trebuie sa mai scoata la euroi laughing

| laviniabeluska11 a răspuns:

Nu cred ca sunt persoane carora sa nu le placa sa primeasca atentii, in special flori. Oricarei fete i s-ar insenina ziua daca ar primi un buchet de flori. Si stii de ce? Pentru ca nimeni nu iti ofera flori daca nu ii pasa cu adevarat de tine, iar numai gandul ca cineva tine la tine te face sa te simti minunat.