| darkknight9 a întrebat:

Credeti ca daca un baiat se uita mult si insistent la o fata inseamna ca o place?(mentionez ca nu se cunosc si se vad mai rar in locuri publice)

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

Pai, eu m-as uita insistent daca mi-ar place de fata. Cred ca asa simte si el, ii place ce vede. happy Desigur, se poate uita si putin dar de multe ori. Parerea mea. :-s Mie-mi place de o colega si mai arunc cate o privire la ea si se mai intampla sa se uite si ea la mine si ma topesc xD

1 răspuns:
| Roberta00 a răspuns:

Poate fi acel sex-appeal ce se emana cand vezi o persoana mai frumoasa, mai bine facuta. Daar poate fi si dragoste la prima vedereesmugDaca s-au vazut de cel putin 4-5 ori e posibil ca fata aceea sa ii fi ramas in minte baiatului sau invers.