| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca dupa o relatie de 5 luni si o viata sexuala activa i-as putea cere prietenei sa-mi faca un blowjob?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dar tu ai adus-o in al 9-lea cer, cu arta si senzualitatea ta?!
Numai daca da, poate va simti si ea sa vrea, altfel...

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt de acord cu ce au zis ceilalti, daca dai si primesti, asa ceva nu se cere, trebuie sa vina de la sine.

identitate
| identitate a răspuns:

Nu cred, nu ai putea sa-i ceri nici dupa 20 de ani.Intr-o relatie nu-i ceri unei femei sa faca, cu atat mai putin asa ceva.Intai faci, iar daca faci bine primesti. Dar daca iti pui asemenea intrebari...nu stiu.big grin Poti sa-i si ceri dar scoate si portofelul sau cardul, altfel...intai faci.Esti cumva marele sultan si astepti favoruri de la harem?!tongue

| ynacuf a răspuns:

Normal...atata timp cat ea accepta si nu o face fortat sau simtindu-se obligata in vreun fel fata de tine:*... ia-o usor, vorbiti si vezi daca e de acord.

| oracoluldindelphi a răspuns:

Daca ii ceri asa ceva trebuie sa fii pregatit sa faci si tu acelasi lucru. Daca ea accepta atunci poti sa ii ceri si tu un blowjob

| tisha a răspuns:

Nu trebuie sa ii ceri... o va face daca simte ea.Si cum zic si ceilalti, mai bine faci tu intai si incet incet va incerca si ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blowjob. tie iti place cum suna? parca i`ai zice unei curve sa-ti faca...

eu zc sa mai astepti. totul va veni de la sine. eu zic sa incepi tu sa-i faci eiwinking