| butterfly2013 a întrebat:

Credeti ca e normal ca o fata de 16 ani sa se intilneasca cu un baiat cu 4 ani mai mare.Multi spun ca are in cap numai un lucru ...Acest lucru ma convinge cind il amagesc numai cu sarutari mici, el se multumeste numi cu atit..Inseamna ca asteapta ceva mai mult decit sarut, si sarutul nu-l intereseaza.

13 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Mai fata, daca el are 20 de ani, evident se gandeste la sex.Intreaba-l daca are intentii serioase cu tine si daca raspunde ca nu da-i papucii.

| butterfly2013 explică (pentru Awesom):

Clar ca o sa spuie ca da...Chiar singur spune ca a renuntat seara la prietenii ca sa vie la mine.Dra eu cred ca nu face sa-l cred

| Awesom a răspuns (pentru butterfly2013):

Atunci daca intreaba cand o sa faceti sex spune-i ca nu esti pregatita. Daca are intentii serioase cu tine, te va asteptav cat va fi nevoie.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Amana sexul vreo 2-3 luni si daca te iubeste va ramane cu tine... daca nu va pleca.

| wolder a răspuns:

Nu mai conteaza ce iti spune lumea
vezi tu cum e el. daca vrea ce spune lumea sau te accepta si fara
Si da, e normallaughing

| mona a răspuns:

E cam maricel baiatul pentru tine, gandeste altfel si probabil cauta o partenera de sex, asa ca ai grija cu cine te combini

Răspuns utilizator avertizat
| aliiina16 a răspuns:

Tu nu traiesti cu lumea...important este ce simtiti voi...si daca tu nu esti pregatita sa te culci cu el spune-i, daca vrea ceva serios cu tine te va astepta

| Awesom a răspuns (pentru DomnulCartof):

Mai sunt fraieri si de astia mai disperati.

| AnonimKidd a răspuns:

Uite:multi spun intr-adevar acelasi lucru: ca tu esti o copila proasta de 16 ani si el doar te foloseste.Dar toti care spun acest lucru uita ceva:dragostea e oarba.Si pana nu o sa fie in situatia ta nu o sa poate simtii ceea ce simti tu acum.Chiar nici eu nu te inteleg total.E aberant sa-i spui unui om :''Nu-l mai iubii / place pe cutare.''Eu spun un lucru: ascultati inima si nu te lasa folosita de elwinking.

| Crutu_Iustinian_1989 a răspuns:

Eu zic ca se multumeste cu atat ca te place dar asteapta sa faci 18 ani ca sa nu faca parnaie daca incearca altceva. Incearca sa-l ademenesti si-i vei afla intentiile adevarate.

Răspuns utilizator avertizat
| Awesom a răspuns (pentru DomnulCartof):

Prietene,uneori daca-ti tropaie hormonii si tu n-ai finalizat cu nici una mai aproape de varsta ta(18-20),pai te multumesti si cu una de 16 ani mai ales daca e doritoare de a o face.