| St3fan_2335 a întrebat:

Credeti ca e normal ca pana la 20 ani sa nai prietena.Nu va ganditi ca sunt eu.Eu am deabi 14, e vorba de un prieten.Si ma mira faptul ca pana la 20 ani n-a avut prietena.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E logic ca unele persoane nu au prietena la varsta asta. Nu e rau deloc pe o parte el are mai multa valoare decat un pusti care a facut sex la 16 ani.

| xXxGratixXx a răspuns:

Poi sa spunem asa poate are inclinati la barbati sau poate nu a gasit fata potrivita ca in ziua de azi nu gaseste fete care sa te aprecieze chiar daca esti bun si incerci sa le faci totul pe plac te iau de prost.si no offens dar majoritatea sunt zdrente materialiste straight face.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Nici nu m-am gandit ca esti tu.whistling

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Pai poate asteapta fata potrivitathinking poate ca tot ce a vazut pana acumstraight face sunt doar curve si nu are rost sa te combini cu elewinking oh go on. Funda? :*

| BlueBird a răspuns:

Exista unele persoane in cazul asta [rietenul tau care prefera sa aiba una dar care sa o iubeasca mult :X!

| pitcrv a răspuns:

E normal
nu toti isi pot gasi jumatatea imediat sunt persoane care o pot gasi mai devreme 13, 14, 15 sau mai tarziu 30, 40, 50 poate chiar mai tarziu depinde de persoana, comportament,

| miruna013 a răspuns:

Ba la o alta intr ai zis ca ai 16 si vrei sa te ****laughing)