| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e o rusine sa o fac... stil capra? Credeti ca ar trebui sa imi fie rusine?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, ar trebui sa-ti fie rusine. de ce nu ai zis cine esti? nu conteza...
in dragoste este permis totul, chiar totul...
iti zic o mica poveste :" eram mai multe fete si din vorba in vorba (despre sex) am intrebat care este lucrul cel mai nebunesc care l-au facut in pat. una mai timida de fel zice ce ca ea s-a pus deasupra. iti dai seama ce extra la 5 ani de casatorita? de asta saraca nu este satisfacuta de barbat. laughing

| silverson a răspuns:

Doggy style ( capra ) este una din cele mai cunoscute si placute pozitii, nu ai de ce sa iti fie rusine!

| buli a răspuns:

N-are de ce sa-ti fie rusine, poti sa o faci si stil elefant, atat timp cat va place nu conteaza. Ca doar el te vede.

| lady_1122 a răspuns:

Nu d c? atata timp cat u si partenerul tau va simtiti bine nu...si e o pozitie chiar faina, ...incearca,. tot cei o noutate intr-o relatie face mai durabila relatia unde nu-i loc d monotonie totui perfect..., probabil 80%din cupluri incearca aceasta pozitie.curaj si bafta!

| ariana_5123 a răspuns:

Draga mea in pat totul e permis, si atata timp cat iti face placere e f bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OMG! Oare ar trebui sa imi fie rusine sa o fac cu 2 deodata? Sexul e un univers paralel unde nu conteaza legile etice sau barierele mentale. E un "loc" unde poti sa "iti dai drumul" (si-si).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff stai` ma chill eu am facut-o` stil bordura:Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! categoric nu,

| solo89 a răspuns:

Nuuuuuuuuu, chiar e super, se permite totul doar sa fii satisfacuta