| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e ok sa faca o fata primul pas? Adica, sa zicem ca baiatul e timid, daca o place pana la urma tot face cumva si intra el in vorba cu ea, nu?

Răspuns Câştigător
| angelsanddemons a răspuns:

In cazul in care un baiat place o fata ar face tot posibilul sa fie cu ea si sa o bage in seama indiferent ca e timid sau nu.

7 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Eu sunt după ideea învechită, cum ar spune unii, că băieţii trebuie să facă primul pas.
Dar dacă fata e sigură că băiatul timid despre care e vorba o place, şi ceea ce îl împiedică să facă primul pas e timiditatea şi nu altceva, e ok.

| neutrino a răspuns:

O fata trebuie sa stie sa faca primul pas dar nu trebuie sa-l faca. Daca baiatul este timid dar nu pampalau, fata trebuie sa stie sa-l faca pe baiat sa faca el primul pas.

| PerfectInsanity a răspuns (pentru neutrino):

Hmm, frumos raspuns.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Frumos, foarte frumos spuswinking

| horansgang a răspuns:

Da.

| atotstiutorul007 a răspuns:

N-ai mai rezistat!

| Guarantee200 a răspuns:

Uite baieti sunt diferiti poate nu e timid dar asa vrea sa fie pentru ca nu are experienta si nu stie cum sa iti spuna happy nu vad ce problema ar fi daca ai face primul pas... happy