| mariangrozavu a întrebat:

Credeti ca este adevarat?
-------------------------------------------------------- --------------
"Vrei o virgina? Atunci m-ai gasit. Am 23 de ani, sunt frumoasa si doresc sa-mi vand virginitatea pentru 1.000 euro. Daca tot fac pasul asta, macar sa merite. Cine e interesat sa-mi trimita un mail", suna anuntul insotit de o adresa de mail si un numar de telefon.
-------------------------------------------------------- --------------

Merita oare banii? http://bazarul.net/anunt/vand-virginitatea-ieftin-652.ht ml

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu merita...cu 1000 de euro si putina rabdare te culci cu 3 virgine de 17-18 ani...asta nu merita

| unknøwn a răspuns:

No,amu cu o mie di ieuro ti însori bre.

| einenebun23 a răspuns:

Las-o naibii de treaba. Asta e tarfa de aia virgina. Da ce nu iti gasesti tu una cu care sa o faci? Platesti pe internet pentru asa ceva? Sa fim seriosi.

| DoriKat a răspuns:

Aia e poza de fata virgina?
sa fim seriosi, sunt de acord cu shadow72, nu se merita. poti sa o faci cu virgine si fara sa dai atatia bani.
N-ai ce face cu banii?smugsmug

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur aia e plină de BTS

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E virgină aia cum sint eu popă.

| Dariusuu a răspuns:

Nu te supăra.

Cu 1000 de euro faci sex o lună întreagă.

| chazz a răspuns:

Nu cred, insa a fost odata un caz de acest gen. Cu multa minte si vrajeala ai cate vrei tu in pat, (si virgine daca vrei )

| sofisis a răspuns:

Chiar daca ar fi virgina... iti place asa tare de ea incat sa-i dai 1000 euro?
Oricum atitudinea ei denota virginitate cum denota a mea savant expert in fizica nucleara