| anonimuser1 a întrebat:

Credeti ca exista barbati care sa reziste 1-2ore fara niciun spray, pastile etc? ( Ma refer la sex )

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Sunt anumite tehnici care te ajuta să reziști mai mult, dar nici chiar 2 ore, cred că maxim 40 de minute.....sunt de ajuns happy

8 răspunsuri:
| IAR a răspuns:

Nu exista barbati care sa reziste 1-2 ore, sa-ti iasa din cap asa ceva
si multumeste-te cu 15-30 de minute.

| gege12321v a răspuns:

Nu vreau să mă laud, și fără minciuni sau din astea! Prietenul meu ma tine o ora jumate

| GouDidodino a răspuns:

Da exista, chiar eu sunt unul dintre ei, bine, trebuie sa beau ceva inainte

| SupMates a răspuns:

Sa ne imaginam ca eu daca chiar am chef de masturbare fix dupa ce termin daca vad ceva "magic"o iau de la inceput no cooldown laughing)))

| RAY a răspuns:

Teoretic vorbind alcoolul intarzie ejacularea, desi se poate mai mult, dar nu o ora

| Meli1022 a răspuns:

Exista, îți spun din proprie experienta

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista barbati care reusesc sa-si mentina penisul in stare erecta probabil cateva zeci de minute (nu exista stistici cu date certe) dar este greu de crezut ca cineva sa reuseasca sa intretina un act sexual continuu care sa tina mai mult de 1 ora. Chiar daca sunt unii care se falesc ca intretin partide sexuale foarte lungi si acestia in timpul partidei sexuale intretin mai multe reprize de sex. In mod natural fara sa recurga la ''ajutoare'' sau substante, stimulatoare, adjuvante etc. big grin

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Depinde de persoana aici si cat de confortabil se simte. Am facut sex cu aceeasi persoana 5 minute inainte de munca si 8 ore dupa ce ne-am certat grav si de fiecare data cand trebuia sa isi dea drumul incetinea. Nu stiu ce barbati ai avut tu dar pana acum nu am fost dezamagita de nici unul.