| poopsik a întrebat:

Credeti ca exista dragoste pe internet?

Răspuns Câştigător
| St!L a răspuns:

Da exista dragoste pe net, dar e o prostie atat timp cat tu nu stii mai nimic despre acea persoana, nu stii cum se comporta in viata reala, nu stii cum reactioneaza la anumite situatii si trebuie sa tii cont ca pe net lumea este prefacuta (ex: o persoana care in viata reala este o persoana timida care de abia spune cateva cuvinte, iar daca vorbesti pe net cu ea, acea persoana se schimba radical, unele chiar recurg la injuraturi pentru a demonstra ca sunt,, smecheri"), deci eu cred ca nu e bine sa te indragostesti pe internet, e o mare prostie, nu merita sa pierzi timpul.

35 răspunsuri:
| wiNNzor a răspuns:

Da! Exista dragoste pe internet dar este complet diferit fata de real pentru ca orice ai spune, orice ai face nu poti sa o atingi/sa i-l atingi sa i-l simti/sa o simti

| axeltm a răspuns:

Ajungi sa simpatizei, sa tii foarte mult la cineva, sa adori, sa admiri, dar nu cred ca poti sa spui ca e iubire... happy

| bubu_1296 a răspuns:

Da exista.eu mi-am cunoscut prietenul pe internet acum 1 an si ceva si am vorbit pe internet si de atunci suntem impreuna si ne iubim foarte mult.chiar exista si cunosc cazuri in care nu s-au vazut ani si au vorbit tot acest timp pe internet si apoi s-au cunoscut si au ramas impreuna chiar s-au casatorit si au copii! dragostea nu are bariere, ea rupe tot ce ii sta in cale nu conteaza in ce colt al lumii te afli, ea nu iti spune pe cine sa iubesti ea iti spune sa iubesti!

| mada_9865 a răspuns:

Cred ca intrebarea ar trebui sa sune cam asa: credeti ca exista dragaste?
nope:p

| marcelincik a răspuns:

Prietena mea sa cunoscut pe net acum un an, in tot acest timp au vorbit pe net, sau indragostit nebuneste isi trimeteau mereu cadouri de sarbatori de ziua indragostitilor, el ia trimis un inel de aur cerindo sa fie iubita lui, si acum ei vor sa se cunune asaca orce e posibil...