| BaiatulAscuns a întrebat:

Credeti ca exista fete care nu se uita deloc la oamenii din jurul ei? care ii alunga fara sa se gandeasca de 2 ori si apoi se roaga de ei sa se impace? sau pur si simplu iau decizii gresite si apoi le regreta? intreb asta pentru ca am o problema:
am respectato, am ajutatato, a avut mereu numai cuvinte de lauda pentru mine si am fost best friends.si se dadea la mine(CLAR).si eu am intrabato daca vrea sa fim impreuna(n-am mai tinut atat de mult la o fata,as fi facut orice pentru ea).ea ma amanat mult timp si s-a dus la altu,nu mia spunea asta,dar pe ala nul placea(VA SPUN SIGUR),era cu el doar din panarama etc.(au fost foarte multe chestii, dar in principal si-a batut joc de mine prin fapte dar daca ne luam dupa vorbe era moarta dupa mine, adica asta se intelege.si de atunci s-a schimbat total.cand am cunoscut-o mai toata lumea spunea ca ea este cu*va.si eu niciodata nu vazusem o faza care sa denote asta.deci de cand am intrebat-o, ea a inceput sami arata fata asta a ei nonstop, ma raneste in fiecare zi prin lucrurile care le face si nu stiu...mie atat de greu sa cred ca asta a fost ea mereu.si vrea sa ne impacam spune ca tine la mn.adica e ciudat.ma gandesc ca daca e doar o panarama n-ar mai depune efort ca sa ne inpacam sau dinastea.adik m-ar lasa in pace(cred).cam asta e ce am avut de scris.deci voi ce spuneti? eu ma tot gandesc ma iubeste atat de mult incat ii este frica de o relatie cu mine.sunt cu 2 ani mai mare.voi ce ziceti? e posibil?

5 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Cred că pur şi simplu se simte prost faţă de tine. Asta e sigur. Dacă mai are şi sentimente pentru tine, ok dar cam iţi stă un nod în gât pentru ce a făcut. Aşa-i?

| ДdД a răspuns:

Buna! ai spus ca ati fost BF si ca i-ai propus sa aveti o relatie(era moarta dp tine), si ca ea te-a amanat mult timp iar in cele din urma s-a cuplat cu altul(doar de panarama).Eu cred ca tine la tine si ca la acel moment probabil se temea ca daca vei avea o relatie si aceasta va merge prost va disparea si prietenia dintre voi, asa ca nu a avut ce face decat sa fie impreuna cu alt baiat ca tu sa renunti la acea posibilitate.
Cat despre varsta, 2 ani nu este o diferenta prea mare, nici macar mare.

pa-pa

| Anonim187 a răspuns:

Nu ii dati sperante la om degeaba fratilor.
fetele cand nu vor sa-ti zica din cauza ca o vei trata altfel incearca si cauta tot felul de motive. sfatul meu, treci la alta!

| RalucaPuca a răspuns:

Faptele contează, NU vorbele!

| Diutza18 a răspuns:

Fao sa iti demonstreze ca te place daca chiar vrea sa va impacati faptele conteaza