| virginiavirgina a întrebat:

Credeti ca faza cu "virgina pana la casatorie" este o prostie?

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu.fiecare isi pierde virginitatea cand vrea,...
daca gasesti un baiat care sa te astepte vei fi cea mai fericita,.
succes!

| M.J. a răspuns:

Nu este o prostie.fiecare fata decide cand este bine sa isi inceapa viata sexuala...

| MisterKat a răspuns:

Nu! Fiecare fata face ce isi doreste si daca vrea sa ramana virgina pana la castorie, e alegerea ei si trebuie respectata!

| Ioana_8202 a răspuns:

Nu neaparat...asa e frumos dar in ziua d azi nu se mai poate astepta pana atunci...

| pas a răspuns:

@DJCAT tu chiar crezi ce spui? Lasa fata sa face ce vrea! IN loc sa ne bucuram, ca mai sunt persoane care sa vrea ceva mai mult decat sex le condamnam. Las ca e mai bine cu fete si ficiori care la 14 sani se intreaba in ce pozitii si cu cine... Unde a ajuns omenirea? Virginia, bravo tie ca gandesti asa, cine te iubeste te asteapta pana dupoa nunta si pana esti pregatita daca nu lasa-l k p... de f... sunt pe toate drumurile. Succes si fi fericita!

| REMiXDJ a răspuns:

Cred ca e o faza proasta.Cuplurile care de despart cel mai repede si mai des sunt cele care au avut o viata sexuala inainte casatorie proasta sau deloc.Treaba cu "Fata virgina" sint mentalitati retrograde de tzarani prosti de la tara si incultzi care cand se duc la camp pe caldura se reguleaza pe sub boschetzi.Astia sunt indoctrinati bisericeste.Ideea intr-un cuplu e de loialitate si de sensibilitate unul fata de celalat. Experientzele anterioare te ajuta, ti le pastrezi in suflet cu pacere intr-un coltzisor, si lasi treutul in urma privind spre viitor, iar daca ai remuscari ai tot timpul sa ti le platesti, pentru ca viata nu te iarta.http://www.shtyle.fm/view.do?id=10283971