| gabioni a întrebat:

Credeti ca fetele care nu au avut prieten(iubit) pana in momentul de fata sunt mai bine privite de baieti decat cele care au avut f multi prieteni? dc?:S

3 răspunsuri:
| floricika_1940 a răspuns:

Nu ne aparat sunt mai bine privite.Doar ca depinde de caz. Cele care si au inceput vietile sexuale cu mai multi, sunt privite altfel decat cele care nu si au inceput o.Eu am un principiu ca atunci cand ma voi casatorii baiatul care ma ia sa fie mandru cu mine.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, nu conteaza foarte mult daca ai avut multi prieteni sau deloc, nu atat de mult cat conteaza persoana happy.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Asta depinde de la baiat la baiat, in functie de preferintele lor! De obicei fetele care nu au avut prieten sunt vazute mai cuminti si sunt privite mai bine. Pentru ca in ziua de azi baietii cauta fete cat mai cuminti.Dar sunt si baieti care prefera fetele cu experienta.si ma refer in toate! Bafta :*:*:*