| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Credeti ca fetelor le place stilul lui lil wayne de a purta blugii? pls help.

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Mie, ca si fata, imi place foarte multi stilul acela de a purta pantalonii. Si nu numai mie. tuturor fetelor din grupul meu le place acest stil. acum depinde de la fata la fata si de ce stil prefera fiecare.

5 răspunsuri:
| Lolly184 a răspuns:

Mie sincer nu imi place. Pe aici vad foarte multi cu pantalonii in vine si chiar mi se pare aiurea. Mie nu imi place deloc, imi plac baietii dace poarta pantalonii normal happy

| leoaica_1036 a răspuns:

No way...

| YoungMoneyWeezy explică:

Am pus aceasta intrebare pentru ca asah ii port si eu si am vrut sa vad ce parere aveti:-p...

| fyfy3 a răspuns:

Mie sincer nu imi place sunt mai feminina si port fuste, rochii

| Emma_9997 a răspuns:

Mie una imi plac baietii care poarta blugii asah cum ii porti u un hoodie skateri sau tenesi si eu am acelasi stil vestimentar la fel si my friend