| never_2397 a întrebat:

Credeti ca intarzierea menstruatiei are efecte negative asupra organismului deoarece cand am facut dragoste cu iubitul meu nu am simtit nimic, inainte nu era asa. ce se intampla? nu vreau sa-l pierd...

1 răspuns:
| Ale14me a răspuns:

Depinde de cat de mult ti-a intarziat daca este vorba despre o perioada intre 7- 40 zile nu dar daca este vorba despre o perioada mai mare de timp atunci da poti avea stari de nervizitate, poti lua in greutate; depinde de organism.