| ame93 a întrebat:

Credeti ca intr-o relatie e foarte important sa facem cadouri?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Într-o relație trebuie să fie mult respect și sinceritate reciprocă. Cadourile sunt artificii!
Pa, pa.

| elena a răspuns:

O imbratisare afectuoasa si un sarut dat cu sinceritate, sunt cele mai frumoasa cadouri, pe care le poate primi o persoana care este iubita.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu. Relatiile nu sunt bazate pe partea materiala.Nu trebuie sa facem cadouri, trebuie sa ne surprindem placut partenerul.

| OnlyGirl a răspuns:

Nu e asa important, adica daca e ziua de nastere sau alta sarbatoare e foarte frumos sa-i faci un cadou atunci ii arati cat de mult tii la el, nu totul se rezuma la cadouri dar si tie ti-ar placea sa priemesti ceva de la iubitul tau si sa ti amintire... sper ca te-am ajutat:*

| Shagun a răspuns:

Un cadou este o atentie. Prin el dovedesti ca ti la persoana iubita. Mie mi se pare foarte important intr-o relatie.
Sunt tipul de baiat care ii plac cadourile scumpe. Decat sa dau un cadou ieftin mai bine dispar din peisaj. Acum sa nu intelegi ca cele cu valoare sentimentala nu imi plac, am zis cele ieftine happy.

| Dakota a răspuns:

Poate. depinde de situatie,, dar nu stica niciodata un cadoas mic cu multe insemnari pentru persoana iubita inseamna mult acest gest mai ales daca este fatabig grin

| ionyionelutza a răspuns:

Nu dupa parerea mea in dragoste cadourile sunt doar forme neiportante de ati exprima iubirea

| sixtythree a răspuns:

Nu! E foarte important, daca vrei sa faci cadouri sa stii ce sa pui in el. Nu doar material.

| Yourgirls a răspuns:

Cel mai important lucru nu este asta ci cel prin care ii dovedesti persoanei ca il/o iubesti, cadoul ar fi modalitate prin care i-ai dovedi si fiecare suntem ferciti atunci cand primim ceva special si cu dragoste de la persoana iubita insa nu este singurul si cel mai important mod de a-ti arata dragostea fata de cineva...cu toate ca este foarte utilizat...

| eu_5690 a răspuns:

Cateodata da.
adica cum ar fi daca ar fi ziua lui/ei si sa nu ii faci nici un cadou.