| Mynameiz a întrebat:

Credeti ca ma este virgina o fata de 16 care are sanii cam lasati in jos? Are sanii cat o portocala de mari, am dat exemplu.

Răspuns Câştigător
| VladGhinea a răspuns:

Dacă sânii sunt prea lăsați iar spațiul dintre ei este prea evident, nu mai este virgină între sâni.

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru VladGhinea):

Dar ce sanii au muschi ca vaginul laughing

| Nemessys a răspuns (pentru VladGhinea):

Mor rolling on the floor)

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fermitatea si dimensiunile sanilor nu au absolut nici o legatura cu virginitatea. NU stiu cine ti-a spus ca ar fi vreo legatura, dar doar si-a batut joc de tine. Dimensiunea sanilor este conditionata genetic, iar fermitatea lor tine de cata miscare face fata respectiva, cu cat e mai sedentara, cu atat sunt mai lasati si mai moi.

| Mayar a răspuns:

Poate sa aiba sanii in toate feluri, ei nu depind daca e virgina sau nu. Nu are de-a face una cu alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci..mai intai sa ma opresc din râs.
Ce treaba are una cu alta? Nu poate fi virgina intre sâni...lol. laughing)))))))
Dar nu poti identifica o virgina dupa acest criteriu.e aiurea..nu are niciun sens

| DrGoogle a răspuns:

Ce treaba au sanii cu virginitatea? Nu acolo e himenul... daca ai idee ce e aia.

| Mayar a răspuns (pentru DrGoogle):

rolling on the floor best answer ever!