| idonthavename12 a întrebat:

Credeti ca ma place baiatul care odata a pus mana pe picorul meu (intentionat) apoi m-a invitat la dans, si la scoala, un grup de baieti(prietenii lui cei mai buni) l-au impins spre mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca te place. De fapt prin acele gesturi ti-a dat de inteles ca nu-i este idiferenta, ca te-a remarcat pe tine dintre celelalte fete care ii sunt prietene sau colege. Daca si tie iti place de el incearca sa fii cat mai atenta cu el pentru a-i da de inteles ca il doresti si accepti sa deveniti prieteni. Succes!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ti-a pus mana pe picior, dar suficient de sus, atunci te place, daca nu, nu.

| GdX a răspuns:

Logic. Asa faceam si eu in adolescenta big grin