| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că numai oamenii singuri stau pe TPU?

17 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cred ca e exact pe dos, aia singuri sunt pe tinder nu pe TPU.

| RAY a răspuns:

Depinde,daca stam sa ne gandim rational un om care sta mult timp nu poate fizic sa aiba parte si de o viata sociala reala, depinde ce inseamna acel singur,ca uni sunt in cuplu si sunt singuri, deci depinde de timpul care il aloca fiecare user, de exemplu gameri pot avea familie dar stau mult pe net, totul e subiectiv, uni lucreaza pe net de acasa si mai au un tab deschis in broswer TPU

| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca NU. Eu personal, reprezint pe unul dintre ei big grin

| Sofer a răspuns:

Nu doar cei singuri.

| LPCTSTR a răspuns:

Oh nu, sta calma ca nu.

| Emma30555 a răspuns:

Nu. Sunt mai multe tipuri de oameni din ce am observat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neapărat. Mai degrabă cred că oamenii cărora le place să ofere ajutor stau pe TPU. Site-ul ăsta e chiar interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fii frumos sa fie așa.
Dar e plin de fel și fel de caractere, nici eu nu s perfect.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Era culmea să fii tu perfect.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Așa de mult ma iubești?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care stau pe TPU toată ziua şi nu fac aproape nimic altceva, da, sunt oameni singuri. (fără relaţie, fără prieteni)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat sa mentionezi pensionarii care sunt milionari in timp... liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca tu ai probleme de comunicare. Am observat ca ai o viața tare nefericita și multe probleme. Daca pui întrebări despre viața aici, nu o sa ți faci prieteni. Iesi, distrează te, ia ți un job și nu o sa te mai simți singura și nici nu o sa ți mai pui atâtea întrebări

| Willis a răspuns:

Stau și oameni singuri și căsătoriți și prieteni.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu laughing) eu spre exemplu am relație de 2 luni

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Uitându-mă la mine? DA!

| aladin83 a răspuns:

Nu cred