| Mani17 a întrebat:

Credeti ca o fata m-ar putea ierta si primii inapoi dupa ce i-am gresit foarte mult.Acum spune ca a trecut peste, eu sunt in spania, dar daca o sa merg in romania si o sa vorbesc cu ea, si o sa ii spun cat de mult o iubesc si cat de mult o vreau inapoi, credeti ca va fi din nou a mea? Daca ma iubeste cu adevarat, chiar daca spune ca a uitat ce s-a intamplat intre noi, ma va primii inapoi?

Răspuns Câştigător
| ChocolateLove a răspuns:

Depinde de greselile pe care le-ai facut.Chiar daca te iubeste cu adevarat si zice ca te-a iertat. Stii cum e " E usor sa ierti, e greu sa uiti". Poate va fi a ta inapoi, dar, ai grija p viitor cum te comporti...ar fi frumos un gest dragut, o atentie cat de mica, conteaza, atunci cand te intorci. Fa-o sa se simta cea mai iubita, poate reusesti sa uite, cu putin noroc!

Bafta happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai ea va ști!
Încercarea moarte n-are, succes!
Pa, pa.

| Kruger2 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, da. Incearca sa ii spui tot ce simti pentru ea si ai foarte mari sanse sa se intoarca la tine. Incearca sa nu mai gresesti data viitoare.

| Colla a răspuns:

Daca chiar te'a iubit frate iti zic eu ca nu a uitat nimic din ce s-a intamplat si poate te va ierta daca te tii de ea

| Kathleya a răspuns:

Daca ai fost un mareeee porc fara de ea nu o sa te ierte pentru ca o sa-si puna mandria de fata inaintea iubirii pentru tine. Dar merita sa incerci. Fa-i o surpriza cum ar fi sa te intorci acasa si sa apari la usa ei cu un buchet mare de trandafiri, in genunchi lamentandu-te si spunand ca regreti. Fetele sunt usor atinse la suflet de chestiile astea si ai mari sanse sa te ierte. Succes si nu-i mai gresi daca tii la ea!