| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Credeti ca o sa-l mai pot uita pe ex? Si daca da in cat timp e posibil? Tot timpul fac decat sa ma gandesc la el, uneori plang cand imi amintesc de el si modul in care m-a parasit. Ceva sfaturi utile va rog.Nu-mi spune-ti sa ma combin cu cineva pentru ca asta am facut si nu am rezolvat nimic.

Răspuns Câştigător
| Ѕαяωאאα a răspuns:

Buna. Si eu m-am despartit de prietenul meu acum 3 sau 4 luni. In ziua in care m-am despartit de el am dat la max Single Ladieswinking. Inteleg cum e m-am mai despartit de el de 2 ori. La inceput am plans dar ma gandesc ca este mai bine asa. Daca nu a mers asta e. Eu ma gandeam ca daca tin la el vreau sa fie fericit si daca cu mine nu era fericit nu are decat sa fie cu cine vrea tongue. Nu stiu daca il vei uita dar in timp nu vei mai suferi atat de tare. Cand te gandesti la el gandeste-te la momentele frumoase si zambeste. Nu te mai gandi la despartire. Gandeste-te ca a fost frumos ca s-a intamplat.
Te kiss.

4 răspunsuri:
| Roxanaaaaaa a răspuns:

Cat timp ai fost cu el?

| Lexy ♥ a răspuns:

N-am nici o idee si eu sunt in aceeasi situatie si e foarte greusad dar trebuie sa treaca, daca el poate sa stea fara mine pot si eu sa stau fara el, numai bine.

| Maryaaaaaa a răspuns:

Incearca sa-ti ocupi timpul liber cu lucruri care iti plac.nu te mai gandi la el.arunca tot ce ai de la el (absolut tot).

| Damian a răspuns:

In 6 luni iti trece, cam asta e media, incearca sa acorzi atentia la alte lucruri, nu te mai gandi toata ziua la el, capu' sus baieti mai sunt cacalau!