| Anusroz a întrebat:

Credeți că oamenii căsătoriți se ofilesc mai repede fizic sau doar pare așa din cauza că sunt mai comozi legat de aspectul lor?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pot avea multe greutati de tras sau nu traiesc in fericire, sta de pomana impreuna sau de gura lumii. Indiferent ce ai familie, prietena sau singuratate viata tot te nemultumeste, nimic nu ne convine pentru ca ne saturam de tot ceea ce intampinam in viata

| darrio2007 a răspuns:

Gresit. Sfatul meu este sa te insori. Sex pe viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, ceu casatoriti sunt mai ingrijiti, mai odihniti, fiindca are cine sa aiba grija de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori poate fi asa pentru ca nu mai vor sa impresioneze alte persoane fizic, se au unul pe altul. Nu le mai pasa asa tare cum se imbraca sau daca se machiaza.
Daca mai vine si un copil in ecuatie... clar
Dar asta NU e in toate cazurile.
Cunosc o familie care are 2 copii (unul de 10 si unul de 5) si arata super bine.
Deci nu e o regula, depinde de personele respective.

| SociopatuI a răspuns:

Ti se pare.