| Gabi_6377 a întrebat:

Credeti ca, ochii care nu se vad, se uita? Cat timp sunteti dispusi sa asteptati o persoana?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cat timp exista iubirea nu se uita nimic pentru ca nu se poate.Sunt oameni ce iubesc si asteapta o viata intreaga sa fie langa persoana iubita. Daca nu exista iubire se uita relativ repede, intr-un timp scurt.Bafta!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Muuult. enorm de mult. daca il iubesc o sa am mereu rabdare, sunt sigura.

| Razvan a răspuns:

Eu nu am rabdare.Ma omoara asteptarea.Si mai ales un baiat.Si mai ales unul care nu se mai hotareste odatawaiting

| Cristyn a răspuns:

Nu stiu, depinde cat de mult iubesti pers.respectiva,dar asa e ochii care nu se vad se uita. Daca atunci cand iti revezi iubita/ul dupa un timp nu tresare acel ceva in tine... e clar nu mai e iubire.

| bilexa a răspuns:

Depinde de cat de mult va implicati voi sentimental. Nu e vorba doar de unu ci de amandoi.
Eu am experientat astfel de intrevederi. Cu primul care era la vreo 600 km de mine n-a mers, eu m-am implicat el doar pe jumate, m-a inselat, ne-am certat, l-am inselat iar ne-am impacat si la sfarsit ne-am despartit de tot. Din pacate in momentul in care ne-am despartit si-a dat seama ca totusi ma iubeste dar deja era prea tarziu pentru noi.
A doua relatie a fost distanta de 130 km, a fost o implicare totala de ambele parti, chiar daca ne vedeam mai mult in week-enduri, totul s-a sfarsit cu casatoria. De 3 ani suntem casatoriti si ne este f binehappy
Sper ca te-am ajutat.

| G0oLaN a răspuns:

Nu nu se uita Atat cat esti dispus sa astepti persoana aia nu se uita! Poate cand noi mai fii dispus sa o astepti da! sa uitawinking CIus!