| SerafimHD a întrebat:

Credeti ca pentru a atrage atentia unei fete este musai necesar aspectul fizic fabulos?

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde de fata, sunt fete care doar dupa aspectul fizic se ghideaza, dar majoritatea fac compromisuri sanatoase, adica este un lucru bun sa ai aspect fizic cat mai placut pentru prima impresie, dar asta inca nu este decisiv.

| DeeaMarry a răspuns:

Doar daca fata la randul ei arata fabulos(ca altfel nu mi se pare normal sa aiba asemenea pretentii), sau daca se inscrie in categoria fetelor superficiale.

| relian a răspuns:

Depinde de fata. Daca vrei o tipa care arata foarte bione normal fara sa arati si tu bine la fata nu ai nici o sansa.Sau macar sa ai buzunarele pline cu bani atunci ai ceva sanse, plus masini suparate, ei mai vii de acasa.Dar asa doar dupa cum arati da trebuie sa arati bine.In rest pentru o tipa care arata asa si asa probabil ca tear vrea, dar exista posibilitatea sa no vrei tu pe ea.Cam naspa dar cam asase intimpla.Pe cine vrei tu nu te vrea ea si invers. Daca esti barbat fatal, adica arati foarte bine la chip atunci vin fetele ca mustele la tine.Nici nu trebuie tu sa faci vreun efort.

| h3r a răspuns:

E musai să ai și ceva acolo sus pe umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspectul fizic conteaza, ca atunci cand va vedeti prima data vedeti fizicul si va place dar cum gandeste si alte din astea nu stiti. Dupa ce va mai cunoasteti fizul trece pe locul secund, apoi intervin gandurile, sentimentele, pasiunile etc.

| SunnyDay88 a răspuns:

Exista o vorba si stii ca romanii nu degeaba au ei vorbele lor "barbatul e bine sa fie un pic mai frumos ca dracu".

| RedheadOnTheRun a răspuns:

E evident ca depinde de fata respectiva happy

| BSwwatch a răspuns:

Categoric nu!

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu. conteaza sa stii sa te comporti

| AllexTheWolf a răspuns:

Conteaza portofelu...astea din ziua de azi asta vor.

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

NU! Nu aspectul fizic conteza cel mai mult. Conteaza sa stii cum sa te faci placut, sa stii cum sa vorbesti cu ea, sa dovedesti ca poate avea incredere in tine si sa ii fii alaturi.
Nu stiu ce cred altele dar eu una asa cred ca ar trebui sa fie un baiat. happy

| SerafimHD explică (pentru MicutzaThaPapusha):

Chestia e ca tot timpul cand vorbesc cu ea ma simt apropriat de ea si cred ca e reciproc doar ca asta se intampla foarte rar din cauza programului incarcat. abia o data pe saptamana daca ne intalnimhappy... si la telefon nu prea am curaj sa o deranjez...

| Dyddyy a răspuns:

Cam da, dar nu conteaza nu-ma asta conteaza si sa stii sa te porti cu o fata