| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca pentru femeia moderna sexul anal este o chestiune ce tine de moda, o necesitate sau un viciu? big grin

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Depinde de mentalitatea femeiei.

| maya_1118 a răspuns:

Nu tine de moda si nici o necesitate, sexul anal il faci atunci cand te simti pregatita si gand ai un partener mai serios, nu il faci cu oricine

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru femeia moderna sexul anal e o prostie!

| lo a răspuns:

Pt femeia moderna? depinde de femeie sunt femei modrene care o practica din placere si sunt femei modrene care nu o practica din diferite motive.Nu poti amesteca viciul cu placerea, necesitatea sau moda in acest caz pentru ca depinde de placerea fiecarei femei in parte!

| Flav a răspuns:

De moda. Nu mai exista dragoste, ci doar bestii in calduri.

| anca13 a răspuns:

Simpla curiozitate la inceput, apoi.placere cred!

greece12
| greece12 a răspuns:

Pt femeia moderna sexul anal este cel mai sigur refuz.
Daca ar tine de moda,avem de-a face cu o proasta.
Daca ar fi o necesitate, avem de-a face cu o constipata.
Daca ar fi un viciu, avem de-a face cu o nimfomana.
In nici un caz cu o femeie moderna.