| maria_8727 a întrebat:

Credeti ca prietenul meu ma va parasii daca am facut dragoste cu el...eu am fost virgina cand am facut cu el. mi-e teama ca ma va parasiisadsadcryingcrying?

Răspuns Câştigător
| Antonia19989 a răspuns:

Depinde de multe. De timpul care ati stat impreuna. Daca relatia voastra era serioasa.Nu dramatiza daca nu este cazul. Daca nu te-a mai cautat dupa ce ati facut-o, sunt sanse mari ca singurul lucru care el l-a vrut e sa fi fost sexul. Dar daca totul a ramas ca inainte, inseamna ca te iubeste cu adevarat si este fericit alaturi de tine. In orice eventualitate, daca te va parasi inseamna ca nu a fost persoana potrivita pentru a face acest pas. Trebuia sa ai mai multa rabdare, si nu sa-ti pierzi virginitatea cu primul care iti apare in fata. Daca consider necesar vorbeste cu parintii tai, eu vor stii cum sa te ajute. Dar viata merge inainte, deziluzii vei avea multe de acum incolo! Orice s-ar intampla, capul sus!

11 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Cine te pune sa o faci?

| Frogie a răspuns:

Tu nu stii cu cine te incurci sa inteleg. Daca ti-e teama, ai tu un motiv pentru care crezi asta.
Daca el te iubeste si nu vrea doar sex, nu te va parasi stai linistita.
Dar daca este decat un cuceritor de`o noapte, vei regreta. Trebuie sa ajungi sa cunosti persoana de langa tine inainte sa faci pasul asta.

| Kidd ♡ a răspuns:

Bunahappy. Daca te iubeste cu adevarat nu te va parasii dar daca e genul care profita de o fata e mai bine sa te desparti thu de elstraight face. Nu are rost sa stai langa cineva care isi bate joc de tinewinking

Byekisskiss

| Alina a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta inainte de ce ai facut. Daca tu crezi ca te iubeste nu ar avea de ce sa te paraseasca, daca insa o va face sau va incerca sa obtina doar asta de la tine, paraseste-l!

| maria_8727 explică:

Pai suntem numai de o luna impreunasad faza e ca stiu ca eu am cam fost de vina pentru ca m-am lasat dusa de val si am facut-o cu el. l-am intrebat dupa ce am facut-o daca ma va parasii si a zis ca nu. de schimbat nu s-a schimbat. sper sa nu ma paraseasca.multumesc mult de raspunsuri

| imyourdestiny2 a răspuns:

Pai daca te iubeste de ce sa te paraseasca?

pentru un baiat e mai placut sa fie el primul adica e ceva special...asa cred eu

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Dupoa o luna? O:O:O:O doamne iarta ma laughing dupa o luna laughing nici la el acasa nu trebuia sa te duci, de unde stii ca nu sta cu tine numai pentru sex, sau sa te dezvirgineze si apoi s ati dea papucii

Răspuns utilizator avertizat
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Doar daca e un prost care a vrut virginitatea ta numai pentru trofeu. Dar probabil ca nu va refuza optiunea unei vieti sexuale regulate. Oricum depinde si de tine, cum te porti, ca daca esti asa speriata incepi sa te porti aiurea si il faci tu sa plece.

| Ice*Queen a răspuns:

Ii dau dreptate intrutotul Antoniei. Oricum faptul e consumat, nu mai ai ce sa faci. Probabil ai un sentiment de vinovatie, de regret, de rusine, de teama, de aceea esti nesigura pe actiunile lui viitoare si pe relatia voastra la urma urmei. Sa speram ca va ramane la stadiul asta totul si voi va veti intelege bine in continuare! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am culcat cu prietenul meu si eram virginasi si m-am despartit de el.si i-am spus si mamei dar nu s-a intamplat nimic