| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Credeti ca, sarutul poate spune multe cuvinte? Adica, ce inteles da el?

5 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut. Prin sarut femela isi da seama, analizand saliva partenerului, daca acesta este fertil si potent. Cand sarutul dureaza foarte mult, inseamna ca saliva partenerului este foarte greu de analizat si clasificat drept urmare femela nu stie daca sa mearga mai departe sau sa-i spuna noapte buna. Bafta

| darkglass a răspuns:

Te plac, te iubesc, e doar o chestie de moment sau sunt beat nu ma lua in seamabig grin

| euI a răspuns:

Depinde de cev vrei tu sa transmiti si ce vrea persoana respectiva, depinde de tipul sarutului...

| akiki a răspuns:

Sarutul pentru o fata inseamna f mult. este ceva ce fata face doar atunci cand stie ca el este baiatul pe care il iubeste cel mai mult. primul sarut dintr.un cuplu e ca si o lumina puternica si colorata care iti lumineaza sufletul...

| anaservic a răspuns:

Bineinteles. daca este daruit persoanei pe care o iubesti, poate comunica enorm de multe sentimente. din pacate insa, in zilele noastre sarutul este impartasit cu foarte multa usurinta tuturor persoanelor(la betii, provocari, s.a) si nu prea are o anumita insemnatate.