| cccp_4613 a întrebat:

Credeti ca se merita sa suferi dupa o fata,,, care minte. parerea voastra care e

Răspuns Câştigător
| brunetzyca a răspuns:

Parerea mea ca fata nu merita, si eu sunt fata, dar eu nu mint, asa minciuni micute mai zic si eu, dar nu ceva care sa-i afecteze pe cei din jur.Ai grija ca poate tipa are dreptate, dar daca ai prins-o cu minciuna, nu are nici un rost.Si tu ca baiat, capul sus! Nu fi fraier, fa-o si tu sa sufere! Concluzia e ca intr-o relatie(daca despre asta e vorba)minciuna nu isi gaseste rolul si nu are ce cauta pe acolo! Ai grija ca tipa sa nu se foloseasca de tine, ca ASA SUNT FETELE DIN ZIUA DE ASTAZI!kiss Baftakiss Te-am pupattongue Astept vesti bune:->

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Проци ступиды из Россия!
Dacă tot eşti cu "cccp".

| gigiro a răspuns:

Am o intrebare pentru tine : " esti sigur 100% ca minte?, sau e doar parerea ta? Stiu destule situatii, cand din cauza lipsei de comunicare si de incredere se destrama relatii care pot fi foarte frumoase.

| ascovit a răspuns:

Deci hai sa recunoastem. Cum puteti sa spuneti " eu nu mint?" cand nu e om ce nu minte. Acum, ar fi mai bine daca ne-ai psune si noua ce minciuna a spus? In ce conditii? Depinde si cat e grava este acea minciuna. :-)

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu, chiar deloc.

| paynehunter a răspuns:

Nu, daca esti baiat atunci nu numai ca nu se merita, dar nu e normal acest lucrulaughing(Fii Barbat!), mai acceptabil sa sufere o fata dupa un baiat, dar un baiat dupa o fata...cam rusinos

| Denisa97_9434 a răspuns:

Depinde daca acea persoana a facut-o pentru a nu te rani... poate te-a mintit doar pentru binele tau! este alegerea ta. dar nu merita sa suferi!

| BassBooster a răspuns:

NU!winking nu are rost sa umbli dupa fundul ei cand ea de fapt tot timpul minte... deci dai papucii

| Danyella_3923 a răspuns:

Nu cred. adica na ce rost are sa te ti dupa ea daca ea te minte? daca tine la tine se poate si fara minciuni parerea mea.hee hee poate ca are ceva de ascuns happy si daca a inceput cu una mica a continuat. cred big grin