| alex_8519 a întrebat:

Credeti ca sex-ul este cel mai important intr-o relatie?

6 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Ocupa un loc important, dar nu neaparat cel mai important

Răspuns utilizator avertizat
| alexa96 a răspuns:

Depinde da tine si apoi de ea. Daca ea vrea atunc da.

| Razvan_8265 a răspuns:

Aproximativ nu neaparat cel mai important dar este o mare parte a unei relati

| Antonia_2588 a răspuns:

Este important dar nu cel mai important.:X.

| DjReal a răspuns:

Depinde de la cuplu la cuplutonguecrede-ma ca intr-o relatie bazata pe iubire, respect si intelegere sexul ocupa un loc destul de michappysunt multe lucruri pe care le poti descoperi, mult mai minunate decat sexulhappymai frumos e sa faci dragoste cu jumatatea ta doar prin mangaieri...happy
mi-am asteptat prietena jumate de an sa ajungem la punctul de sex...deci...happy