| MeGustaaaaa a întrebat:

Credeti ca sunt cam mica pentru un iubit, sarituri, imbratisari si tinere de mama.Am 12 ani.Raspunsul cel mai bun si ce ma face sa inteleg ceva, primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| ionutz_7767 a răspuns:

Adevarul ca asta este alegerea ta dar sa fii sigura ca te vei simti rusinata cand vei merge cu el prin public si se vor uita toti la tine ca la masini straine. asta este alegerea ta.

5 răspunsuri:
| Laviy a răspuns:

Nu, mie nu mi se pare ca esti prea mica. Daca este un baiat bun si care sa merite, nu un om de doi bani. Nu conteaza ce zice lumea, lumea e rea si barfitoare, tu trebuie sa o ignori:*. Dragostea nu are varsta. Pana la urma nu conteaza varsta, candva vei avea un iubit, si chiar daca ai 12 ani sau 18 ani tot il vei iubi, sau vei suferiwinking Candva se intamplawinking

| kurinkita a răspuns:

Dap. La 12 ani inca ar trebui sa fi legata cu lantul de calorifer.

| Lexycesium a răspuns:

Învata limba română mai întailaughingCu siguranță ar trebui să fi oprită de la "sarituri"laughingEști tu și`asa destul de sărita, sărată sau cum vrei s`o iei!winking

| BingoRaw a răspuns:

Da

| Kennysa a răspuns:

Nu esti prea mica,daca ai gasit pe cineva care merita dragostea ta,atunci il poti saruta, imbratisa si il poti tine de mana, succes!