| MeGustaaaaa a întrebat:

Credeti ca sunt mica pentru a avea un iubit, saruturi si imbratisari?
Cel mai explicit si complet raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| MeGustaaaaa explică:

12...scuze ca am uitat sa mentionez big grin

| hayley a răspuns:

Pai happy cati ani ai? Si oricum oricati ai avea nu conteaza varsta ci ceea ce simti tu. Daca crezi ca esti pregatita si simti ceva pentru cineva e ok.

| BingoRaw a răspuns:

Da

| anonim_4187 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi fac un prieten. am 14 ani si tati nu ma lasa ca zice ca nu o sa mai invat sau ca nu am varsta necesara. eu i-am zis ca st destul de mare pentru un prieten dar nu intelege. va rog frumos ajutati-ma cu un sfat sau spuneti-mi daca ati fost in situatia mea si ce ati facut? va rog frumos.

| anonim_4187 a răspuns:

Buna. va rog frumos ajutati-ma, am 14 ani si tati nu ma lasa sa am un prieten ca zice ca nu o sa mai invat sau ca nu am varsta necesara. va rog spuneti-mi daca ati fost in situatia mea si ce ati facut. va rog