| 2420 a întrebat:

Credeți că un băiat care este virgin la 28 de ani, dar care are un serviciu stabil din noiembrie 2019 încoace mai are vreo șansă de a întâlni pe cineva?

Menționez faptul că sunt mic de statură și arăt a copil ceea ce face fetele să fugă de mine ca d**cu de tămâie.

Am un serviciu stabil, deci am bani încât să îmi permit să scot o femeie în oraș.

Problema o reprezintă faptul că am doar 1, 64 metri înnălțime și am un aspect de copil plus faptul că deși am încercat să îmi las barbă, mie nu prea îmi crește păr pe față în general.

Credeți că mai există vreo speranță pentru mine să îmi găsesc sufletul pereche în condițiile în care sunt mic de statură?

Menționez din păcate și faptul că sunt mai timid.

Cum aș putea face să găsesc și eu pe cineva având în vedere faptul că nu sunt înnalt?

50 răspunsuri:
| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu ai cum să mai găsești, eu am 16 ani și viitorul meu e compromis din punct de vedere al acestui subiect "femeia".

| Denyx16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iara vii tu cu frumusetea ta?
Ce conteaza cum arati, sunt unii urati de se sperie vampiri de ei, si au femei la care tu si restul omenirii visati noaptea in somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nici nu imi plac barbosii. De ce ziceti ca nu aveti barba ca si cum ati avea un defect? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Denyx16):

Atunci tu de ce spui ca viitorul tau cu o femeie e compromis?

| Denyx16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că știu, eu sunt cu contul Angel Ermin, numele adevarat e Denis, mi-am facut altul ca astia de pe pe TPU mi-au inchis contul.

| Denyx16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă muncesti pentru corp si te ingrijesti fa-o pentru tine nu pentru altcineva,in fine te las,imi face rau subiectul asta daca il discut continuu, prefer sa raman neutru, am fost nevoit sa imi scot sexul feminin din creier si hormoni, si sa imi duc abstinenta la extrem.
Am vrut sa experimentez si eu o femeia o data in viata mea sa vad de ce mor barbatii asa de mult dupa ele, numa dee ghinion.
Da e o pedeapsă.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Ok, edgelord.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

E compromis fiindca femeile nu prefera alte *** care-si plang de mila.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Parca esti maicamea 2 sa mor eu, cu ce ma plang de mila ca zic realitatea, daca esti tu un prost si nu o intelegi nu e vina mea.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ce ai vrea sa zic ca o sa am femei, eu zic realitatea sau ca o sa aiba el femei, are 28 de ani, sanse de 0 ca sa aiba pereche

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Meme-ul cu Homer care arata exprima ceva in ideea "oare gresesc eu atunci cand spun ca nu mai am parte de fete, fiindca am in fata atatea oportunitati de a cunoaste noi persoane (facultate, job, grupuri de prieteni comuni, party-uri, etc)? Nu! Ceilalti sunt prosti pentru ca eu sunt prea *** ca sa ies in lume sa cunosc oameni" ti se potriveste perfect.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Sanse 0 doar in mintea unui copil de 16 ani care tot ce a experimentat e doar satul in care a crescut.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da-i un click pe profilul meu si vezi unde traiesc, mai copil prost ce esti.
Dar de fapt nu mai imi consum mintea cu narcisisti si prosti ca tine.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Ha ha! Mai mare rusinea ca stai intr-un loc plin de fete, dar esti prea ratat sa cuceresti una.
BTW, nu-s nici copil, nici prost. Dar ok, daca te simti mai bine, numeste-ma asa. Nu-mi pasa de copiii de 16 ani care cred ca le-au experimentat pe toate.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu sunt ratat sunt inteligent pentru ca ma controlez sa nu practic pacatul, si la 16 ani nu am zis ca le stiu pe toate dar cu siguranta imi dau seama ca sunt mai matur decat tine,din numele tau da nota ca esti narcisist si plin de fala.
Si sa fiu ratat cum ma numesti tu, hai razi ca e amuzant sa vezi ca un om sufera pe seama unu lucru, dar cand te gandesti la rau, gandeste-te ca exista karma amice si le vede, si toate astea se vor intoarce asupra ta.
O zi frumoasa iti doresc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Rad de tine pentru ca vad ca te afecteaza. Incercarea ta de a te face sa te simti bine numindu-ma "prost/narcisist/plin de fala/imatur" nu ma afecteaza pentru ca nu ma consider asa. Username-ul e doar pus de amuzament asa.

PS: Nu poti fi crestin si sa crezi in karma. Nu ca aceasta karma ar fi altceva decat o probabilitate. Deci nu, n-am de ce sa ma gandesc ca raul pe care il imprastii online se va intoarce impotriva mea.

Zi faina la fel.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Deci ai crede ca ma afecteaza laughing dar iti raspund pentru a nu tace si sa iti dau un argument la cele spuse de tine,aoleu lasa asa,te dai mare Dumnezeu,tu fiind un nimic.
Crezi ca nu mi-e usor sa iti dau block si sa te ignor dar nu o fac ca vreau sa vad cat te duce gandirea asta ta dumnezeiasca laughing.
Habar nu ai prietene cu cine vorbesti din spatele telefonului,nu mai fi tu sigur ca stii totul ca repet nu stii cu cine vorbesti din spatele telefonului.
"N-am de ce sa ma gandesc ca raul pe care il imprastii online se va intoarce impotriva mea".fie ca e online sau offline,fiecare isi trase ponoasele.
Si ce legatura are ca sunt crestin si cred ca in karma, karma se bazeaza pe "ce dai aia primesti", pot fi crestin si crezand in karma, karma exista.
Poti intreba si Martorii lui Iehova sau pe ce religie vrei tu.
In fine nu ma mai lungesc ca oricum intelegi ce vrei tu si din contra mai si pretinzi ca stii totul, spui niste lucruri nestiind ce fel de caracter sau ce fel de personalitate am.

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si vrei sa fiu sincer cu tine,pe tine te deranjeaza ca iti zic realitatea neavand vreun argument anume.
Fiecare se considera cum doreste dar nu inseamna ca si este asa cum credewinking,si nu nu esti prost am zis-o deoarece ai adus un cuvant obscen la adresa mea,esti doar imatur si pretinzi ca stii totul tu nestiind nimic, si ar trebui daca tot esti un om matur cum pretinzi da si raspunsuri serioase nu jigni useri, aparent nu se ia masuri in privinta acestor lucruri, se ia masuri doar la unele greseli minuscule, pe cand cele majore se trec cu vederea.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denyx16):

Tinand cont ca iei din fiecare religie ce iti convine, le faci terci si apoi sustii ca vii si-mi prezinti adevarul, ma indoiesc ca merita luat in calcul.
Am dat raspunsuri serioase, pana ai aparut tu cu dramatismul tau de doi lei.

Nu am o gandire prin care ma consider dumnezeu, totusi. Nu stiu de unde ai tras concluzia asta, dar e gresita. (la fel ca cea despre fete - ha ha! did it again)

| Denyx16 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

E clar 100% acum, maxim 13-14 ani ai,Dumnezeu cu "d" mic și ha ha la final,e clar esti incă imatur,am vazut ca mi-ai dat exemple cu Homer meme-uri din auzite, nu ești în stare să porți un dialog cu o persoană, îmi place că încă trăiești cu impresia că pe mine mă afectează cele spuse de tine, mamă m-am demoralizat, m-a facut un copil de 13-14 ani care se dă mare știitor, și el e un căcăt, dacă ieși afară să porți un dialog cu mine, ai fugi de ai rupe Pământul.
În fine lasă că crești tu, dar până crești rămâi un copilaș cu impresii falsewinking