| monica_4690 a întrebat:

Credeti ca un baiat poate iubi doua fete la fel de intens?

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

Din perspectiva unui baiat iti pot spune ca NU!

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu cred ca se poate. Dragostea e atat de diferita, de nuantata si de frumoasa, incat nu vad ce te-ar opri sa iubesti la fel de intens doi-3-5-10 oameni. E ca si cum ai loc in inima pentru mai multi reprezentanti pentru alte iubiri (iubesti 1 copil, apoi pe al doilea, fara sa simti ca nu ai loc, iubesti un prieten, 3, 4, mai aproape de inima ta), dar cand vine vorba de iubire de cuplu, inima ta isi rezerva loc pentru doar 1 persoana. Nu mi se pare valabil.

Anna
| Anna a răspuns:

Categoric nu. Poate sa fie atras fizic de o fata si in acelasi timp sa iubeasca pe alta. dar la fel de intens? Nu!

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca poate iubi doua fete odata... poate sa existe atractie pentru una din ele si iubirea pentru cealalta sau...atractie pentru amandoua...deci, rasp e NU!

mlm
| mlm a răspuns:

Asta in nici un caz, din doua cu siguranta ai sentimente mai puternice numai pentru una.Lasa un pic timpul sa decida si ai sa vezi ca intr-adevar de fapt iubesti pe una, nu le poti iubi pe amandoua la fel.Bafta.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca tu esti una dintre cele doua, ti-ar recomanda sa incetezi sa speri. N-are cum sa iubeasca, se intampla ca el sa creada lucrul asta, dar sa nu fie real.

assiris
| assiris a răspuns:

Exista DRAGOSTE si SEX. Ori pe una o iubeste si cu cealalta face sexori de amindoua dar la una singura nu la amindoua in acelasi timp

eileen
| eileen a răspuns:

Nu, in nici-un caz. Poate se insala cu privire la una, dar sa le iubeasca pe amandoua nu se poate pentru ca nu exista un echilibru in iubire.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu cred asta... eu zic ca e imposibil sa poti iubi cu aceeas pasiune doua femei... mereu va fi una mai favorizata...

| nicky a răspuns:

In nici un caz. Poate pe una o iubeste sincer si cu cealalta doar se simte bine, de iubit nu le poate iubi la fel.

| kh1ss a răspuns:

Nu

| lilia_2632 a răspuns:

Da! pentru baieti "o a treia fata" nu este in plus dar de rezerva! plus la asta, daca ambele sint inteligente, bune la pat si cu bani, chiar nu vad ce ar putea pierde?

| cristi a răspuns:

In nici un caz,. de obicei la una dintre ele are un interes de orice natura. iar pe cealalta o iubeste sincer, asta in cazul mai bunwinking

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu! pentru ca e de-ajuns sa iubeasca numai una. cealalta e doar de umpluturawinking

| bunica a răspuns:

Da, daca sunt gemene si nu stie.

| csintalan a răspuns:

...numai o fata poate iubi doi baieti la fel de intens?
...depinde de bugetul sau de iubire

| white a răspuns:

Sau poate inca nu stii ce inseamna iubirea incahappy eu unul am 20 de ani si habar n-am! cred ca e posibil sa te indragostesti de 2 fete in aceeasi perioada de timp, dar de iubit nu cred! Daca esti cuplat cu una dintre ele, automat nu te gandesti la cealalta si daca te gandesti inseamna ca pe actuala nu o iubesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pe una zicea ca o iubeste doar pentru ca face sEx cu ea si la cealalta ii zice ca o iubeste doar pentru ca ar vrea sa ii dea si ei chiloteii jos...pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de intens nu...depinde si de fata... dar nu poate iubi 2 pers de una este atras sau se simte foarte bine cu ea pentru ca este diferita de cealalta si ii face poftele(poate cealalta nu vrea sa fac anuminte chesti)... dar din pacate doar pe o singura fata o iubeste... el stie ce este in sufletul lui si pe cine iubeste cu adev... pote k le iubeste pe am2 dar la una intotdeauna va tine mai mult.