| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un baiat poate sta cu o fata 11 luni fara sa simta ceva pentru ea? Adica sa-i faca toate poftele:-x, s-o alinte si mereu ii dovedea ca o iubeste, iar cand s-au certat mai tare s-a impacat cu fosta, spunandu-i ei ca o iubestesad

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| mFlorian a răspuns:

Nu...este imposibil sa stea 11 luni fara sa simta nimic.S-a impacat cu fosta pentru a-ti face in ciuda ( Orgoliu masculin. Vrea sa-ti demonstreze ca poate sta si fara tine.Nu ai ce sa ne ceri big grin) Asteapta si tu... cu timpul o sa-si dea seama ca pe tine te iubeste cu adevarat.

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nesimtit.
daca fata cu care a stat 11 luni ia oferit multe ca sa zic asa probabil thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N are cum pentru ca chiar daca nu ti place la inceput de ea cu timpu' te atasezi de acea persoana, daca s a intamplat ce spui tu inseamna ca ala a stat cu 2 fete in acelasi timp sau vrea sa te faca geloasa

| lolly a răspuns:

Da dupa 11 luni eu spun ca te indragostesti si fara sa vrei.My opinion. Poate era doar o atractie fizica nu te baza pe cuvantul ` te iubesc` deoarece multi nu ii stiu valoarea si nu o spun din inima, o spun doar de `gura` sa se auda, sa intre pe o ureche si sa iasa pe alta.

| Roberta a răspuns:

E ciudat s-a nu ii lase macar o urma o persoana indiferent de cat timp e vorba, e cineva care totusi a facut parte din viata ta. Doar daca nu aveai nici un interes pentru persoana respectiva.Alta solutie nu gasesc.

| cineva_8314 a răspuns:

A facut asta ca sa te faca geloasa si sa para el mandru in fata la prieteni ca a fost cu doua.credema stiu asta mai bine ca orcine dar pe tine te iubeste mult mai mult!

| freeman3 a răspuns:

Ori a fost cu 2 fete in acelasi timp ori ai cazut prada unui pariu prostesc