| Maduu200 a întrebat:

Credeti ca un barbat care este insurat de 20 de ani, este plictisit de sotia lui, el are 40 si ceva de ani si intalneste o femeie cu 20 de ani mai tanara decat el si ii place mult de ea,il atrage foarte mult si ii place si cum gandeste, nu e curva si-ar lasa sotia pentru ea?
Sa zicem ca cea de care ii place lui l-a refuzat cand a vrut sa se culce cu ea spunandu-i ca e insurat
dau funda

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimic nu-i imposibil. Eu am făcut-o. Iar actuala nu e decât cu 9 ani mai tânără decât mine.

| neutrino a răspuns:

In ziua de azi se poarta sotii tinere, dar tot cu sexul se incepe, chiar daca el este sau nu insurat.

| sofisis a răspuns:

Sunt prea putini cei care chiar isi lasa nevestele. Taraganeaza ambele relatii pana afla nevasta si pleaca ea.
Dar sincer, nu stiu de ce ar avea ca scop acea tanara de 20 de ani sa distruga o casnicie si cateva vieti umane.

| Dariusuu a răspuns:

Nu știu ce ar căuta o fată de 20 de ani cu unul de 40.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca, NU! Nu si-ar risca nici casnicia, nici confortul lui dar nu sa uitam ca totusi o iubeste(chiar daca mariajul lor a intrat s-a blazat putin), cel mult e dispus sa o insele. Isi recapata placerea de viata dar tot la sotie se intoarce iar noua energie venita din escapada ii va ajuta pe amandoi sa revina la normal. Desi nu escapada ar trebui sa fie trambulina lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Melcul a răspuns:

Cu certitudine Da.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Depinde.
Daca tipul a fost vagabont mare in tinerete fii sigura ca va incerca cel putin o idila cu aia tanara.
Daca tipul a fost tot timpul cu principii si din astea, dar mai ales isi iubeste sotia, prea putin probabil sa incerce o treaba cu aia tanara.
Totusi daca stau bine si ma gandesc, lasand ipocrizia deoparte si falsitatea, cam da ar incerca ceva cel putin.
Dar multi vor doar aventuri.Tot la sotia lor se intorc.Asa ca daca esti in situatia alea tinere chillwinking