| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca virginitatea pana la casatorie e o mare prostie?
Tu (baiatule) ai accepta o partenera care sa iti ceara sa faceti dragoste abia cand sunt casatoriti?

8 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mey normal atunci trebuie sa isi piarda o fata virginitatea, dar acum chestia asta e demodata draga nu vezi ca baietii nici nu ne mai cred cand spunem ca suntem virgine? Si sincera sa fiu oricat de mult te iubeste prietenul tau nu o sa ajtepte fara sa te insele pana o sa te casatoresti cu elwinking

| Encore a răspuns:

Nu este o mare prostie, dar nu as accepta asta straight face decat daca ne castorim dupa 3-4 luni, atat as fi dispus sa astept dupa o fata

| Nastia a răspuns:

Eu una nu sunt baiat dar stiu ca un baiat te asteapta daca te iubeste destul, daca nu e disperat dupa sex s daca e sigur ca vei fi a lui pentru prima data,... daca vrei sa te astepte pana la casatorie gandeste-te daca el e alesul, ...pentru el e asteptarea primei partide cu tine, pentru tine e casatorie,... te legi la cap pentru toata viata so ai grija,...

| Andreeagen a răspuns:

Ei nu pot astepta insa atunci cand s'ar casatori cu o fata s'ar dori k ea sa isi fi pierdut virginitatea cu el...
Eu personal nu cred ca e o prostie sau cine stie ce dar trebuie sa faci asta cand crezi tu de cuviinta si mai ales cu persoana pe care o iubesti si ai incredere in ea nu e vb despre faptul ca tr dp casatorie sau nsuh cand atunci cand simti nevoia dar orice barbat si'ar dori k nevasta lui sa isi fi pierdut virginitatea cu el asta sunt sigura voi ce ziceti baieti, am dreptate?

| just4fun_8801 a răspuns:

@romanticgirlX - poate sa te iubeasca el cat vrei tu de tare, dar baietii au anumite nevoi pe care de la o varsta te plictisesti sa le satisfaci cu sora mainii stangi...
Acest lucru mi se pare extrem de inutil...

| anonim_4603 a răspuns:

Nu, nu e deloc o mare prostie...eu am 14 ani si mi-am propus acest lucru daca cineva nu va vrea sa ma astepte sa se duca la alta si sa ma lase pe mine in pace

| antonemarian a răspuns:

Da. Daca ne acasatorim maine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de spijin!:*