| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in dragoste pe internet? E posibil sa te indragostesti la distanta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, deloc

| Libelle a răspuns:

E posibil e posibilhypnotized

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Nu cred in dragoste pe internet.sunt doar prefacatori ca s faca uni sex cu alti si tat apoi se despartesc. dragoste de la distanta exista dar nu dureaza mult deoarece apare mereuc cineva nu si de la distanta nu pot face cea ce fici cu o persoana care sta langa tine te invata in oras sau alte chestii de genu.

| JeTeLove a răspuns:

Nu, nu cred in dragoste pe internet. happy Tot ceea ce poate exista de la distanta este doar un sentiment de atasare fata de persoana respectiva. happy Bafta

| Madden a răspuns:

Te "indragostesti" dar nu e ceva real adica esti indragostit de ceea ce crezi tu ca este, de imaginea formata si nu de realitate. Deci nu prea

| axxyloveyou a răspuns:

Hmmm.eu una cred ca te poti indragosti la distanta pe internet...eu traiesc un fel de dragoste la distanta pe internet. dar cum sa zic la me e putin mai diferit.pentru ca il cun de la prietena mea. kair daca eu nu l`am vazut niciodata si nici el.noi ne iubim mult.si avem sanse sa ne vedem.tot ce pot sa iti spun e ca este posibil sa te indragostesti. dar uneori poti da si peste tot felul de nebuni...si e mai bine chiar daca te indragostesti sa nu dai adrese sau numere de telefon.

| Princedj a răspuns:

Nu