| GummitsaxXx a întrebat:

Credeti in iubire sincera de golan? happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea minte, jerpelite peste tot vezi idioti la fel care vad defectele altora dar fiecare cu borsu lui. Nu se poate numi iubire in epoca actuala.

| wolder a răspuns:

Golanul, tot golan ramane, d-aia e numit asa, nu?

| RAY a răspuns:

Eu nu cred in oamenii si in fapte, nu stiu

| OnuOnulică a răspuns:

Nu!

| h3r a răspuns:

Tu ai dat de un copil care fumează și bea o bere și apoi cade lat. Acum din cauza lui ne spui că te-ai îndrăgostit de un golan... ceea ce o prostie. Voi nu faceți diferența dintre un „golan", vagabond să zicem, și dintre un copil prost.

Toți avem pe cineva în suflet. Și îi iubim și prin fapte.

| Exilee a răspuns:

Cred ca de la prea multe telenovele nu mai faci distinctie itre realitate si basme, pardon "idile efemere".

Serios?! Imi dai exemplu tu de o "iubire" mincinoasa? Si de ce"golan"?

| Crucified a răspuns:

De ce nu?

| HueyFreeman a răspuns:

Eu zic sa te nu te mai uiti la atat de multe telenovele. Iti afecteaza viziunea asupra realului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca, iubirea schimba oamenii!
Trage tu o concluzie.

| Raiiiisa a răspuns:

Indiferent ca e golan sau cel mai cuminte baiat, iubirea e tot iubire.
De iubire "mincinoasa" nu am auzit, de iubire sincera mai rar, dar am auzit.

| BlueViP a răspuns:

SIncer, daca un baiat si-a batut joc de 100 de fete inainte sa fie cu mine, nu as crede ca iubeste cu adevarat. Dar exista tipi care se schimba...

| Celestina003 a răspuns:

Dacă arată bine la fizic, da

| TwiXXXie a răspuns:

"iubire sincera de golan" serios? asa zisii "golani" stiu ce sunt alea sentimente? eu nu prea cred, cocalari, hoti, derbedei aia sunt golanii

| IrinaLove23 a răspuns:

Da. Până la urmă golanii tot oamenii sunt, au și ei un suflet. Numai că golanii nu prea arata ce simt, unii chiar isi bat joc de semtimentele lor pe cand altii nu stiu cum sa faca ca sa nu mai sufere.